KONST / Litografier / Litografi 12455512
nr 1245 5512
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Litografi, Signerad, numrerad 80/100, daterad -67, Motivet. 48x62 cm
Kondition: missfärgningar
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2019
kl 19:03:16
31/3 04:06:51
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson